Rüyada çarşıya gitmek

Rüyada çarşıya gitmek, rüyayı gören kişiye bereket geleceğinin habercisidir diye belirtilmektedir. Kişinin mevcut parasının üstüne para geleceğini veya sahip olduğu mülkleri yenileyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişinin sahip olduğu nimetlerin daha da değerli olacağına işaret olduğu belirtilen bu rüya, istemediği kadar mal ve mülke sahip olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Ayrıca rüyasında çarşıya gittiğini gören kişi, mutluluğa ve huzura kavuşacağı da söyleniyor.

Olumlu hususların habercisi olan bu rüyanın şükür ki hiç bir olumsuz şekilde bir yorumlaması yoktur. Genel olarak özetleyecek olursak, bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağı yönünde yorumlanan rüyada çarşıya gitmek rüyası, tüm bu anlattıklarımızın yanı sıra rüyayı gören kişinin ailesine de bir bolluk ve bereket geleceğini anlatmaktadır.

Dileriz ki bu söylediklerimiz sadece bu rüyayı gören kişilerin hayatında değil bütün herkesin hayatında gerçekleşir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

carsiya-gitmek

Rüyada çarşıya gitmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status