Rüyada cami görmek

Rüyada cami görmek, yapılan işlerde başarı kazanacağına arzuların gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüyada büyük cami, melike, küçükleri ise oranın yöneticisine; şeref ve itibara, Cami ve mescit sultan ve onun adamlarına, hâkim ve kadılara, âlim ve fıkıhçılara, kadri yüce ve muhterem bir kadına; çarşı ve ticarete tabir edilir.

Rüyada camiinin mihrabını görmek, imamına, minberi, devlet başkanı yahut hatibine tabir edilir.

Rüyada cami yaptırdığınızı görmek, iyi ve mesut bir evlenme yapacağınıza ve saadetinizin sonsuz olacağına, kâr ve kazancınızın artacağına ve kısmetlerinizin açılacağına tabir edilir.

Rüyada cami kapısında bekledikten sonra kapının açıldığını görmek, akraba veya dostlarınızdan birisiyle veya birkaçı ile aranızda dargınlık çıkacağına ve fakat bir müddet sonra tekrar barışacağınıza işaret eder. Rüyada camiye girmek istediğiniz halde kapılarının kapalı olduğunu görmek, işlerinizde güçlükler baş göstereceğine ve bu yüzden üzüntüye ve kedere tutulacağınıza tabir edilir.

Rüyada cami veya mescide girip hemen secdeye kapanarak tövbe ettiğinizi görmek, günahlarınızdan halâs olacağınıza tabir edilir.

Rüyada cami de namaz kılarken mihrabın veya minberin yıkıldığını görmek, bir ölüm haberi alacağınıza veya gurbetteki bir yakınınızla uzunca bir zaman buluşamayacağınıza tabir edilir.

Rüyada caminin direğinin veya kubbesinin çöktüğünü görmek, felâket haberi alacağınıza tabir edilir.

rüyada cami görmek tabiri

Cami nedir: Müslümanların kutsal ibadet mekanıdır. Genellikle minaresiz küçük camilere veya bazı kurum ve kuruluşlarda ibadet için ayrılmış ufak mekanlara mescit denir. Camiler her ülkede değişik göz alıcı mimari tarzlar ve süslemelerle inşa edilirler.

Rüyada cami görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status