Rüyada çamaşır asmak

Rüyada çamaşır asmak, yaşam atrzınızdan baştan aşağı değişikliklere gideceğinize ve kendinizi mutlu hisettiğiniz gibi davranacağınıza, evli iseniz aileniz ile beraber tatile çıkacağınıza, bekar iseniz hayatın tadını çıkarmaya tabir edilir. Bazen de rüyada çamaşır asmak, iş ortamında bildiğiniz gibi hareket ettiğinize ve kimsenin sizin işinize karışmadığına, kendi işinizi yapıyor iseniz, farklı girişimlerde bulunarak yaptığınız işten zevk alacağınıza tabir edilir.

Çamaşır asmak nedir: Yıkanması gerekli iç ve dış giysisi yıkandıktan sonra kuruması için asmak eylemi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

camasir-asmak

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.