Rüyada çam ağacı dikmek

Rüyada çam ağacı dikmek, etrafınızdaki kişilere sevindirici haberler vereceğinize ve onları sevindireceğinize, çocuklarınız var ise onları en iyi şekilde yetiştireceğinize ve hayırlı evlatlara sahip olacağınıza, bekarsanız yakınz amanda evleneceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada çam ağacı dikmek, çalışma hayatınız da iş arkadaşlarınıza yardımcı olacağınıza, kendi işinizi yapıyor iseniz çalışanlarınıza hakkını vereceğinize tabir edilir.

Çam ağacı dikmek nedir: İngilizce adı “Pinaceae” olan ve Türkçe’de “Pinus” olarak okunana Çamgiller familyasında bulunan 115’e yakın çeşidi olan iğne yapraklı bir kozalaklı ağaç türünü dikmek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cam-agaci-dikmek

Rüyada çam ağacı dikmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status