Rüyada buzağı görmek

Rüyada buzağı görmek, hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine, banzen de gayet kar sağlayacağınız bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır veya yeni bir işe başlayacağınıza tabir edilir. Rüyada yeni doğmuş buzağı görmek, mesleğinizde büyük ilerlemeler kaydedeceğinize tabir edilir.

Rüyada buzağı eti yemek, bir yerden çok sevinçli haberler alacağınıza yorumlanır,

Rüyada ölmüş buzağı görmek, hastalanacağınıza veya bir suçtan dolayı mahkemeye düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada buzağı tutmak, kötü olayların arkasından güzel günlerin geldiğine tabir edilir.

Rüyada buzağı boğmak, yarıda kesilecek bir yolculuğa tabir edilir.

Rüyada buzağı pişirmek, buzağı yemek güzel havadise tabir edilir.

Buzağı nedir: Sütten kesilmemiş sığır yavrusu.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

buzagi

Rüyada buzağı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status