Rüyada büfe görmek

Rüyada büfe görmek, bolluk ve berekete tabir edilir. Rüyada büfede satış yaptığını görmek, evinin rızkının ve maişetinin bollaşacağına yorumlanır. Rüyada büfeden yiyecek satın aldığını görmek, memursa maaşının artacağına, tüccarsa karlı bir ise gireceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır.

Rüyada evinde büfe olduğunu görmek, bir kenara bir miktar para ayıracağına yorumlanır.

Rüyada büfede rafları tanzim ettiğini görmek, kazanç için bazı projeler yaptığına yorumlanır.

Rüyada büfe için aldığı malları raflara yerleştirdiğini görmek, hayır ve iyilik islerinde halka yardımcı olduğuna yorumlanır.

Büfe nedir: Toplantılarda yiyecek ve içeceklerin yer aldığı masa. Yiyecek, içecek ya da gazete, dergi, sigara, kibrit gibi şeyler satan küçük dükkan. İçinde sofra takımlarının bulunduğu dolap.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bufe

Rüyada büfe görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status