Rüyada baskülde tartılmak

Rüyada baskülde tartılmak, yaşantınızda elinizden kaçırdığınız fırsatları telâfi etmenin yollarını kolayca elde edeceğinize ve üzerinizdeki sıkıntıları bu sayede atacağınıza sevdiklerinizle beraber mutlu günler geçireceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada baskülde tartılmak, çalışma hayatınızda elinizde bir miktar para çıkacağına fakat bunun sonunda sizin kazançlı çıkacağınıza tabir edilir.

Rüyada baskülde tartılıp kilo aldığını görmek, elinize bir miktar para geçeceğine ve bunu iyi bir şekilde değerlendirip katlayacağınıza tabir edilir.

Rüyada baskülde tartılıp zayıfladığını görmek ise, gelirinizin elinizden gideceğine fakat tekrar siz istemesiniz bile bu kazancı elde edeceğinize tabir edilir.

Baskülde tartılmak nedir: Ağırlığı büyük olan cisimlerin kütlesini ölçmek için kullanılan alette tartılmak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

baskulde-tartilmak

Rüyada baskülde tartılmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status