Rüyada banyo yapmak

Rüyada banyo yapmak, banyo yaptığını gören kimse hasta ise, hastalıktan kurtulacağına, hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağına, genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacağına yorumlanır.

Rüyada deniz banyosu yaptığını görmek, kimsenin uzun bir süre hastalanmayacağına yorumlanır.

Rüyada sıcak su ile banyo yapmak, bir kadın (erkek) tarafından üzüntü ve kedere erişeceğine veya hasta olacağına yorumlanır.

Rüyada soğuk su ile banyo yapmak, fakir ve kazancı az olduğuna, murat ve arzu ettiği şeyin eline geçmemesine yorumlanır.

Rüyada bilmediği bir yerde banyo yapmak, orada bulunan ve insanların kendisiyle düşüp kaktıkları bir kadına (erkeğe) yorumlanır.

Rüyada erkeklerle kadınları banyoda karışık olarak yıkandıklarını görmek, adetlerin bozulmasına bidat ve şüpheli şeylerin meydana gelmesine yorumlanır.

Rüyada banyo suyunun kan olduğunu görmek, oruçlu olduğu günü yer yahut şüpheli günlerde oruç tutacağına yorumlanır.

Rüyada banyoya girip yıkandıktan sonra çıktığını görmek, eşnin üzüntüsünden veya borcundan kurtulacağına yorumlanır.

Banyo yapmak nedir: yıkanma, temizlenme durumu.

rüyada banyo yapmak tabiri

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

banyo-yapmak

Rüyada banyo yapmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status