Rüyada avize görmek

Rüyada avize görmek, kadına ve onunla gelen mutluluğa yorumlanır. Rüyada avizenin ampullerini yakmak, iş hayatınızda yükseleceğinize ve para sıkıntısından kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada avize lambası söndürmek, iş hayatınızda durgunluk geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada avize kırmak, ölüm haberi alacağınıza yorumlanır.

Rüyada tozlu ve ampulleri sönük avize görmek, ev huzursuzluğuna, kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, avizenin küçük kristalleri çocuğa yorumlanır.

Rüyada pırıl pırıl bir avize görmek, sıkıntılarından sıyrılarak rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada avize satın almak, yeni bir işe atılıp o işden büyük menfaat elde edeceğine yorumlanır.

Avize nedir: Tavana asılan, şamdanlı, lambalı, billur, cam ya da metal süslü aydınlatma aracı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

avize

Rüyada avize görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status