Rüyada aslan görmek

Rüyada aslan görmek, mevki sahibi bir kimsenin kötülüğüne uğrayacağına yorumlanır. Rüyada aslan saldırısına uğramak, düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceğinize yorumlanır.

Rüyada aslanla boğuşmak, kazanmaya yorumlanır.

Rüyada aslan öldürmek, her alanda başarıya yorumlanır.

Rüyada aslana sırtını dayamak, kayıp ve üzüntüye yorumlanır.

Rüyada aslan tarafından takıp edilmek, tuzağa düşmeye yorumlanır.

Rüyada kafeste aslan görmek, bir dostun güç durumda kalacağına yorumlanır.

Rüyada aslanla dövüştüğünü görmek, üzerine saldıran kuvvetli bir düşmana yorumlanır.

Rüyada aslan başı aldığını görmek, büyük bir makama geçeceğine yorumlanır.

Rüyada aslan öptüğünü veya aslanın kendisine tatlı, tatlı baktığını görmek, hükümet hizmetine girerek hayır ve menfaat göreceğine yorumlanır.

Aslan nedir: Familyası: Kedigiller (Felidae). Kedigiller ailesinin en büyük etoburu. Geniş alınlı, güçlü çeneli, uzayıp çekilebilen tırnaklı, sarımtrak kısa ve yatık tüylüdür. Kuyruğunun ucu püsküllüdür. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

aslan

Rüyada aslan görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status