Rüyada aşk mektubu yazmak

Rüyada aşk mektubu yazmak, sevinçli ve mutlu anlarınızı arkadaşlarınızla ve aileniz ile paylaşacağınıza ve onlardan her daim destek göreceğinize, çevrenizdeki kişilere karşı hoşgörülü davranmaya tabir edilir. Bazen de rüyada aşk mektubu yazmak, çalışma hayatınızda iyi haberler alacağınıza, gelirinizi arttıracağınıza ve karşınıza çıkan her fırsatı iyi değerlendireceğinize tabir edilir.

Aşk mektubu yazmak nedir: Sevdiğiniz kişiye yazılan duygu ve düşüncelerin bildirildiği sıkça kullanılan bir düzyazı türüdür.

Aşk mektubu yazmak tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ask-mektubu-yazmak

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.