Rüyada asılı halı görmek

Rüyada asılı halı görmek, uzun ömre, sağlıklı bir yaşam sürmeye, çevrenizde varlıklı arkadaşlarınızın olacağına, aile içerisinde huzura ve mutluluğa, çevrenizdeki insanlarla her daim iyi geçineceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada asılı halı görmek, çalışma hayatınzıda çok başarılı olduğunuza, gelirinizin yüksek olduğuna ve mal mülk sahibi olmaya tabir edilir.

Asılı halı nedir: Yere ya da mobilya üstüne serilmek, duvara gerilmek için, çoğu yünden dokunan, kısa ve sık tüylü, nakışlı, kalın yaygıyı asılı görmek.

Asılı halı görmek tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

asili-hali

Sadece 1 yorum kaldı Yorumlara git

  1. Asli /

    Ruyamda bisanmadigim ama 3 aydir ayri yasadigim evime geri donuyorum ve yerde hali varken bazi kilim tarzi gullu halilarim yikanmis kapi uzerine asilmisti. Sonra sandalyeye oturuyorum mutfak halim kirmizi beyaz diyon bu hala pis. Sonra camdan disari bakiyorum ama icim huzrluydu boyle

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.