Rüyada arkadaş görmek

Rüyada arkadaş görmek, yalnızlık içinde hayal kırıklığına uğrayacağınıza yorumlanır. Bazen de ticarette başarı ve iyi şansa yorumlanır.

Rüyada arkadaşınızın mutlu olduğunu görmek, bu sizinde mutlu olacağınıza yorumlanır. Rüyada arkadaşınızla kavga ettiğinizi görmek, birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine yorumlanır. Rüyada arkadaşınızı hasta veya üzgün görmek, ondan kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada arkadaşınızla konuşmak, ondan haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada yeni bir arkadaş edinmek, kendisine yeni bir iş verileceğine veya kendisinin yeni bir iş kuracağına, halktan biri ise yeni bir eve taşınacağına yorumlanır.

Arkadaş nedir: Bir işte birlikte bulunanlardan her biri, yoldaş, tanış, tanıdık, dost, ahbap, refik, yaren. Birbirlerine karşı sevgi ve anlayış gösteren kimselerden her biri.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

arkadas

Rüyada arkadaş görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status