Rüyada arap sabunu görmek

Rüyada arap sabunu görmek, kısmetinizin açılmasına, bekar iseniz mutlu bir evliliğin yakında olacağına, evli iseniz kısmetiyle gelen bir evlada veya evladından hayır görmeye tabir edilir. Bazen de rüyada arap sabunu görmek, çalışma yaşantınızda gelirinizin artmasına, malınızın ve mülkünüzün değerlenmesine ve mutlu günler geçirmeye tabir edilir.

Arap sabunu nedir: Potasla yapılan, yumuşak, esmer bir sabun.

Arap sabunu tabiri, bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

arap-sabunu

Sadece 1 yorum kaldı Yorumlara git

  1. Merve /

    Benim annem öldü ruyamda annem bna arap sabunu veriyordu ve aldım yorumlar msniz

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.