Rüyada araba görmek

Rüyada araba görmek, geçimini sağlamak için aldığı tedbirlere tabir edilir. Rüyada araba kullanmak, bulunduğu işte başarılı bir idareci olduğuna, memur veya isçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına tabir edilir. Rüyada arabaya binmek, uzun ve zahmetli bir yolculuğa başlayacağınıza, hasretinize kavuşacağınıza ve üzücü bir her alacağınıza tabir edilir. Bazen de arabaya binmek, işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize tabir edilir.

Rüyada ticari arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza tabir edilir.

Rüyada kaza yapmış araba görmek, büyük bir mevki sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada takla atmış araba görmek, itibarınızın kısa süreli olacağına tabir edilir.

Rüyada araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa tabir edilir.

Rüyada araba peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe tabir edilir.

Rüyada araba içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine tabir edilir.

Rüyada atlı araba görmek, başarıya ulaşacağınıza tabir edilir.

Rüyada el arabası görmek, zahmet ve meşakkate tabir edilir.

Rüyada çocuk arabası görmek, sıkıntıya, bebek arabası geçim darlığına tabir edilir.

Araba görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda kendisini garanti altına almasına yorumlanır.

Rüyada arabaya bindiğini görmek, büyük bir mevkiye ulaşmaya tabir edilir. Arabadan inmek bunun tersine yorumlanır. Arabaya binmek hayırlı bir evlâda da  ve ondan gelecek olan faydaya yorumlanır.

Bazen de rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet büyükleri tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe yorumlanır.

Araba nedir: Tekerlekli, motorlu ya da motorsuz her türlü kara taşıtı. Arabayla taşınmış ya da taşınacak miktar.

rüyada araba görmek tabiri

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

araba

Rüyada araba görmek ile ilgili diğer rüyalar

6 görülen rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status