Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek, anneniz hayatta ise, onu rüyada görürseniz memnun olacağınız birisiyle tanışacağınıza yahut karşılaşacağınıza işaret eder. Fakat anneniz ölmüş ise, önemli bir kavga ve tartışmadan sonra ailenize sulh ve sükûn geleceğine yorumlanır.

Rüyada anneye bağırmak, kötü davranmak, büyük günah işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün işterinin ters gitmesine yorumlanır.

Rüyada annenin güler yüzlü görmek, onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya yorumlanır.

Rüyada annenizin sizi doğurduğunu görmek, gören hasta ise sağlıklı, fakir ise zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura yorumlanır.

Rüyada annenizi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya yorumlanır.

Rüyada annenizi dövmek, hastalanmaya yorumlanır.

Rüyada annenizi ağlarken görmek, büyük bir mutsuzluğa yorumlanır.

Anne nedir: Anne ya da ana, bir çocuğu doğuran, bakımını üstlenen veya kendi doğurmadığı bir çocuğu evlat edinen ve bakımını üstlenen dişi canlı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

anne

Rüyada anne görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status