Rüyada ampul patlaması görmek

Rüyada ampul patlaması görmek, mutluluğunuzun geçici bir süre son bulmasına, şansınızın kötü gitmesine, aileniz veya akrabalarınız ile aranıza bir süre mesafe koyacağınıza tabir edilir. Bazen de rüyada ampul patlaması, iş yaşamınızda gelirinizin düşeceğine ve bazı sıkıntılı durumlar yaşayacağınıza tabir edilir.

Ampul patlaması nedir: İçinde, elektrik akımıyla akkor durumuna gelerek ışık verebilen bir iletkeni bulunan, havası boşaltılmış cam şişenin patlaması.

Ampul patlaması tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ampul-patlamasi

Tabire ait 2 yorum yer almaktadır Yorumlara git

  1. ugur /

    Senacımı,,gördüm eskiden kalbimin onun sevgisiyle dolu oldugum kişi
    Evet rüyamda patronuyla bi basada oturduk üçümüz ingilizce konuşuyorlardi aralarinda masanin altinda ellerini tutuyorlardi ve sonra el ele tutuşup yürüdüler ve gittiler 🙂 bende arkarından bakıyordum

  2. Sebahat /

    Yolda yürürken mavi bir araba hizla geçti sonra bir yol kenarında düştü öldüler sandik öyle hizliydiki sonra arabanin yanina gittik içinde bir bebek vardı aldim kucağıma sozde onlari kutardik evlerin gittiler bebek benim kucagimda uyuyor goturup evlerinde bebeği yatağına koydum evin catiso alcakti sagima soluma dönerken ampul kafama degip patladı o ara Teyzem geldi birşey söyledi ama hatırlamıyorum sonra ben annemin yanina gidiyorum annme birseyler söylüyorum ama annem pek sıcak davranmadi

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.