Rüyada alın görmek

Rüyada alın görmek, insan içinde söz sahibi ve lider olmaya işaret eder. Rüyada alında yara, geleceğin pek parlak olmamasına yorumlanır.

Rüyada alında büyük yumru görmek, erkek evladınız olacağına yorumlanır.

Rüyada alnın kararması, dostlarınızdan birinin yalanına maruz kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada alnın parlaması, şansınızın bol olacağına ve birisinden fayda göreceğinize yorumlanır.

Rüyada alın görmesi, insanlar arasında rütbe ve makamının yüksek olmasına, sözünün dinlenmesine yorumlanır.

Rüyada alında görülen kırık ve saire gibi kusurlar, bunun tam zıddı ile yorumlanır.

Rüyada alında secde izi görmek, din ve takvaya, insanlar arasında şöhrete yorumlanır.

Alın nedir: Kaşların üstünden saç bitim mahallinin başlangıcına kadar yüzün ön kısmı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

alin

Rüyada alın görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status