Rüyada akrep yemek

Rüyada akrep yemek, size düşmanlık yapan yakınlarınızı alt etmeye, kötü durumlardan ve tehlikelerden kolaylıkla kurtulmaya, sağlıklı olmaya tabir edilir. Bazen de rüyada akrep yemek, çalışma yaşamında kötü olan gidişhatı yenmeye, maddi kazanç elde etmeye tabir edilir.

Akrep yemek nedir: Akreplerden, sıcak ve nemli yerlerde yaşayan, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehirli bir iğnesi olan böceği yemek.

Akrep yemek tabiri, bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

akrep-yemek

Tabire ait 2 yorum yer almaktadır Yorumlara git

  1. turgay /

    ruyamda bir yere giderken yemek molasi verdigimi ekmegin arasinda 2 kızarmis akrebin oldugunu ve tam yiyecekken tek tek dirilip kaçtigini gordum.

  2. Osman Çağlar bayram /

    Rüyamda annem ablam ben disardaydik sonra bi anda vücudum da bişey gezdiğini farkettim annemle ablam vucudumdan tek tek akrep toplamaya başladılar beni sokmadan ama akrepin yengeç gibi kıskaçları da vardı en son ağzımdan biri boğazima doğru gidip midem indi o sırada uyandim

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.