Rüyada ada görmek

Rüyada ada görmek, adada, sıkıntılı bir halde yalnız olduğunu görmek, yakın çevrenizin sizin üzerinizden desteğini çekeceğine işaret eder. Rüyada kayalıklarla dolu, insanların yaşamadığı bir ada görmek, işlerinizin zorlaşacağına ve yalnız kalacağınıza işaret eder. Rüyada yeşillikli, insanların yaşadığı bir ada görmek, farklı bir alanda başarı ve hayırlı nimetler elde edeceğiniz şeklinde tabir edilir.

Rüyada adada başıboş gezdiğini görmek, acilen işlerine sarılması tavsiye olunur. Hava şartlarının kasvetli olduğu, bulutlu karanlık bir ada gören kimse için kötü günlerin bir süre devam edeceği, dileklerin bir süre daha gerçekleşmeyeceği şeklinde tabir edilir. Rüyada adada ailesiyle ve sevdiği insanlarla sıcak bir ortamda kutlama yaptığını görmek, insan yakın zamanda hayırlı, bol nimetli bir haber alacağına işaret eder.

Ada nedir: Her tarafı sularla çevrili kara parçası. Okyanus, deniz, göl ve her çeşit akarsular içinde ada bulunabilir. Bir kara parçasının ada sayılabilmesi için etrafını çevreleyen denizin etkisinin karanın her yerinde görülmesi lazımdır. Avustralya’da denizin tesiri her tarafında görülmediği için ada sayılmamış ve kıta kabul edilmiştir. Sumatra, Borneo, Madagaskar, Grönland, Britanya, Japonya adaları başlıca büyük adalardır. Adaların toplam yüzölçümü 10 milyon kilometrekare ile Avrupa kıtasının yüzölçümüne yakındır.

Rüyada ada görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status