Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümide edilen hayırlı bir şeye tabir edilir. Bazen de rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, kısmetinizin açılmasına ve ferahlığa tabir edilir.

Yeni doğmuş bebek emzirmek nedir: yeni doğmuş olan Meme ya da kucak çocuğunu emzirmek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yeni-dogmus-bebek-emzirmek

Tabire ait 2 yorum yer almaktadır Yorumlara git

  1. Seda /

    rüyamda eski eşim bana bir kız çocuğu verdi. emzirmemi istedi. emzirdim fakat tek göğsümle. diğer göğsümden süt akıyordu . acaba bu ne anlama geliyo admin

  2. berivan /

    rüyamda bi bebek emziriyordum masada iki tane daha vardı yeni dogmuşlardı kendi kendime diyordumki demekki annelik böyle bişey duygulanıyordum anlamı ne acaba söyleyebilirmisiniz

Tabire yorum yaz