Rüyalarda dilenci dövmek

Rüyanız da dilenci döverken kendinizi görüyor iseniz bunun anlamı uzun zamandan beri özlemini hasretini çektiğiniz sizin için değerli olan bir insana kavuşmak, emek zaman harcamadan bir maddi kazanca sahip olmak, gönül işlerinizde feraha huzura, gelecek hayatınızda faydalı ve getirisi yüksek işler yapacağınıza işarettir.

Bir farklı yorumda ise rüyanızda bir dilenci dövüyorsanız düşmanlık görülmesine, huzuru yitirmeye, zorluğa düşmeye, üzülmeye, kötü niyetli insan tarafından zarar görmeye işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıları aşarak ulaştığı kazanca, zahmetle birlikte ümit ettiği daha iyi kazanca, başarısızlıktan sonra düşlediği kazanca, yenilgiden sonra hasret duyduğu paraya işaret eder. Uzun mücadele ettiğiniz fakat olumsuzlukla sonuçlanan bir olayın peşini bırakmadığınız takdirde istediğiniz sonuca ulaşacağınız bir zaferi müjdeler eğer rüyanızda bir dilenci döverseniz.

Rüyalarda dilenci dövmek olumsuz ya da olumlu şekilde yorumlanabilir ama önemli olan sizin hissettiklerinizdir. Olumlu hissederseniz pozitif yönde olumsuz hissederseniz negatif yönde bir katkısı olacaktır.

dilenci-dovmek

Rüyalarda dilenci dövmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status