Rüyada pars görmek

Rüyada pars görmek, şeref ve yüceliğe, sadakat ve düşmanlığını açığa vurmaktan sakınan düşmana bir zayıf anınızda sizi arkanızdan vurmak için fırsat kollayan düşmanlarınızın varlığını tabir edilir.

Rüyada parsla av avladığını yahut sadece bir parsı olduğunu görmek, rızka, şeref ve itibar sahibi kimse olmaya tabir edilir.

Rüyada pars öldürmek, düşmanlarınıza üstün geleceğinize ve bugüne kadar kötü giden talihinizi yeneceğinize tabir edilir.

Rüyada parsın sırtına binmek, düşmanını kahreder ve ona hükmetmeye tabir edilir.

Rüyada parsı arkasına alıp taşımak, düşmanına yenilmeye tabir edilir.

Rüyada pars postu üstünde oturmak, emin ve endişesiz bir hayatın temellerini atmakta olduğunuza tabir edilir.

Pars nedir: Kedigillerden, genellikle asya ve afrika’nın sıcak bölgelerinde yaşayan, postu benekli, kimi düz kara, çevik, yırtıcı, etçil memeli hayvan, leopar (felis pardus)

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

pars

Rüyada pars görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status