Rüyada operatör görmek

Rüyada operatör görmek, mesleğinizde isim yapıp tanınacağınıza işaret eder. Rüyada operatör doktoru ameliyat yaparken görmek, eğer hasta iseniz, rahatsızlığınızı kısa zamanda atlatarak sıhhatinize kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada kendini operatör olarak görmek, hastanız varsa iyileşeceğine, eğer bir haber bekliyor iseniz hayırlı bir haber olarak yakında alacağınıza, ehemmiyetsiz bir ameliyat geçireceğinize yorumlanır.

Oparatör nedir: Ameliyat yapan, uzmanlığı ameliyat yapmak olan hekim, cerrah; basılacak metinleri dizgi makinesinde dizen kimse. Kimi teknik aygıtları işletenlere verilen ad. Bilgisayarı çalıştırıp gerekli uygulamayı yapan kimse, işletmen.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

operator

Rüyada operatör görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status