Rüyada mağaza görmek

Rüyada mağaza görmek,  gören kimsenin hanımı, malı, çocuğu ve bineğidir. Mağazada görülen güzellik ve çirkinlik onlara nispet edilir. Rüyada mağazadan alış veriş yaptığınızı görmek, elinizden para ve mal çıkacağına işaret eder.

Genç bir erkek için faydalı bir işe, tecrübeli yaştakiler için kârlı ve kazançlı bir rızka, kadın için ev hayatında mutlu ve iyi bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada büyük mağaza görmek, umutlarınızın gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada mağazada yangın çıktığını görmek, kişi çok ilginç bir şey öğrenir.

Mağaza nedir: Yiyecek, giyecek, beyaz eşya vb. çeşitli tüketim maddelerinin satıldığı büyük dükkan. Eşya ve azık deposu.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada mağaza görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status