Rüyada kabarcık görmek

Rüyada kabarcık görmek, vücudunda kabarcık görmek, borç ve alacağı istemeye işaret eder. Mala ve malın fazlalığına işaret eder. Rüyada başkasının vücudunda kabarcık görmek, alacağı olan bir parayı borçlusundan isteyeceğine işaret eder.

Rüyada kabarcığı tırnağı oynayarak kanattığını görmek, alacağı olan bir parayı alacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun vücudunda kabarcık olduğunu gören kimsenin çocuğuna ait olan malı çoğalacağına işaret eder.

Kabarcık sözlük anlamı: Vücutta oluşan sivilce gibi küçük şişkinlik. (metalbilimde) sıvı ya da katıların içinde oluşan gaz oylumu. İçi su ya da hava dolu ufak kabartı ya da kürecik.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada kabarcık görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status