Rüyada don almak

Rüyada don almak çeşitli anlamlara yorulur. Bu anlamlardan bir tanesine göre bu rüyayı gören kimsenin işte bir terfi alacağı, valilik ve ya kaymakamlık gibi önemli bir mevkiiye getirileceği çıkarılır. Bu rüyayı evlenmeye ve ya bir hayat kurmaya yoranlar da vardır. Rüyalar yol gösterici olabileceği gibi tamamen bilinç altı ile ilgili rüyalar da görülebilir. Eğer gerçek bir anlam yüklemek istiyorsanız rüya tabirleri sözlüğü size yardımcı olur.

Rüyada don almak bir kimsenin başarılı bir yöneticilik işi ile uğraşacağı ve hayatında yeni bir perde açılacağı anlamına da sahiptir. Rüyanızın içerisinde gördüğünüz ve aklınızda en çok kalan nesneleri bir araya getirerek rüyanıza bir anlam çıkarabilirsiniz. Tabii ki bu anlamlar tamamen doğru olmak zorunda değildir ancak rüyaları yorumlamak eğlenceli bir iştir ve bazen merakınızı da böyle giderebilirsiniz.

Rüyada don görmek yabancı bir kadın ile evlilik ve ya bir ilişki yaşamak anlamına da gelir. Bunların gerçeklik payı çok yüksek değildir. Yalnız bazı yorumlardır.

don-almak

Rüyada don almak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status