Rüyada diken batması

Rüyada diken batması, kınadığınız bir olayın başınıza gelmesine işaret eder. Etrafınızda sevmediğiniz olayların dillendirmenizin sonucu olarak sizde zarar görecek ve kınanacak bir yapıda olacaksınız. İnsanlara kötü gözle bakıyorsanız, insanlar da size o gözle bakacak ve sizi dışlayacaklardır.

Etrafınızdaki insanlar için nasıl düşünüyorsanız, onlarda sizin için öyle davranacak ve tabiri caiz ise ne ekerseniz, onu biçeceksiniz. Dalga geçtiğiniz kişiler tarafından dışlanacak ve haksız duruma düşeceksiniz.

Rüyada diken batmasını ve dikeni görmek; gören kişi için sinirli bir yapıda olduğuna işaret eder. Çok çabuk sinirlenmeniz size zarar verecek ve olumsuzluklar hayatınızda artacaktır. Dinlemeden birçok konuda sinirli davranmak ve insanları kırmak, sizin dışlanmanıza sebebiyet verecektir. Ama gün gelecek ve karşınıza sizin gibi birisi çıktığında yaptığınız davranışların ne kadar kırıcı olduğunu göreceksiniz.

Yaptığınız davranışların hatalı olduğunu görmeli ve sert çıkışmalardan uzak durmalısınız. Ayrıca rüyada batan dikeni çıkarttığınızı görüyorsanız huzura erişecek ve bu kötü davranışlarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır.

diken-batmasi

Rüyada diken batması ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status