Rüyada ciğer pişirmek

Rüyada ciğer pişirmek, elde etmek istediğiniz herşeyi kolayca elde edeceğinize, bekar iseniz istediğiniz bir kişi ile evleneceğinize, evli iseniz eşinizin sitediğiniz gibi olacağına ve huyunuza gideceğine, arkadaşlarınıza karşı sözünüzü geçirdiğinize tabir edilir. Bazen de rüyada ciğer pişirmek, iş hayatınızda sivri sözlü olduğunuza ve çevrenizdeki kişilerin size karşı mesafeli olduğuna, kendi işinizi yapıyor iseniz, işlerinizden kolayca gelir elde ettiğinize ve maddi durumunuzun iyi olduğuna tabir edilir.

Rüyada tavuk ciğeri pişirmek ise, sevdiğiniz kişi ile beraber mutlu bir yaşam süreceğinize, gelirinizin ve rızkınızın geniş olacağına tabir edilir.

Ciğer pişirmek nedir: Akciğerlerle karaciğerin ortak adı; yürek, içi pişirmek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ciger-pisirmek

Rüyada ciğer pişirmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status