Rüyada çeyiz sandığı görmek

Rüyada çeyiz sandığı görmek, rüyanızda çeyiz sandığı görmek; belirli bir görevi temsil eder. Bu görev için evden ve aileden ayrılmak gibi durumlar ortaya çıkabilir. Askeri göreve veya evlilik gibi durumların ortaya çıkması buna dâhildir. Güzel bir görev için ilk başta üzüntü olsa da mutlu bir amaç uğruna yolculuğu temsil eder.

Rüya da sandık görmek; kısmete işaret eder. Kısmetli bir olayı ifade eden sandık, özel kasa ve zenginliğe de işaret etmektedir.

Sandık içini görebiliyor ve içinde eşyaların olduğunu görüyorsanız, kazancınız ve hayatınızda anlam ifade eden durumlar pozitif yönden etkilenecektir.

Sandık içi boş ise bu tam tersi şeklinde yorumlanır. Maddi kayıplar yanında mutsuz günler ile karşılaşmanız olası durumlar arasındadır.

Genellikle gönül, yani aşk işlerini işaret eden bir durumdur. Hayatınıza anlam katacak kişiyle alakalı olabilecek bu tarz rüyalar, dünya evine girmeyi ve çoluk çocuğa karışmayı ifade eder. Çeyiz görmek; en olumlu rüyalardan birisi olup, kötüye işaret edecek pek bir durumu bulunmamaktadır.

ceyiz-sandigi

Rüyada çeyiz sandığı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status