Rüyada ceviz yemek

Rüyada ceviz yemek, şansınızın kötü olmasına, kısmetinizin kapnmasına bekar iseniz böle devam edeceğine, evli iseniz eşiniz ile bazı anlaşmazlıklar yaşayacağınıza, keyfinizin kaçacağına ve arkadaşlarınızla aranızın açılacağına tabir edilir. Bazen de rüyada ceviz yemek, çalışma ortamınızda mutsuz olacağınıza ve iş ortamında pek sevilmediğinize, kendi işinizi yapıyor iseniz işlerinizin bozulacağına ve tadınızın kaçacağına tabir edilir.

Rüyada ceviz içi yemek, ceviz yemek ile aynı tabir edilir, kötü ve şansız olayların devamına yorumlanır.

Rüyada çürük ceviz yemek ise, hiç beklemediğiniz bir kimseden kötülük göreceğinize ve sıkıntılı bir dönem geçirip canınızın sıkılacağına tabir edilir.

Ceviz nedir: Cevizgillerin örnek bitkisi olan uzun ömürlü gövdesi kalın, kerestesi değerli, yurdumuzda çok yetişen ağaçın meyvesini yemek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ceviz-yemek

Rüyada ceviz yemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status