Rüyada casus olmak

Rüyada casus olmak, sabırsız davranmaya, çok fazla aceleciğinizden kaynaklı çevrenizdeki arkadaşlarınızı ve ailenizi huzursuz ettiğinize, sır saklamayı çok iyi bildiğinize fakat bu sırların yükünün üzerinizde baskı kurduğuna tabir edilir. Bazen de rüyada casus olmak, çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınızdan bazı sırlar sakladığınıza fakat bundan hoşnut olmadığınıza, eğer kendi işinizi yapıyor iseniz işlerinizden kazandıklarınızı kimseye söylemediğinize ve tüm işlerinizi kendinize saklayacağınıza tabir edilir.

Casus olmak nedir: Bir devlet ya da kuruluşun gizli amaçları için çalışan, çaşıt, ajan olmak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

casus-olmak

Rüyada casus olmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status