Rüyada çanta kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek, rüyayı gören kişinin harcama yapacağına ve sıkıntı çekeceğine işarettir. Şöyle ki rüyada çanta kaybettiğini gören bir insanın darlığa düşeceği ve parasının azalacağı belirtilir. Bazı rivayetlere göre rüyada çanta kaybetmmenin gerçeğine çok yakın bir durum olduğunu belirtir ve rüyasında çanta kaybettiğini gören birinin yakın zamanda maddi konuda sıkıntı yaşayacağı ve bir süre para sıkıntısı çekeceği belirtiliyor.

Ancak rüyada kaybettiğiniz çantanın içinde eğer para varsa bunun refaha kavuşacağı anlamına geldiğini söyleyen kimselerde vardır. Yani eğer kaybettiğiniz çanta boş ise darlık çekeceğiniz dolu ise de bolluk ve refah dolu günlerin sizi beklediği belirtiliyor.

Genel olarak özetlemek gerekirse rüyada çanta kaybetmek darlığın veya refahın habercisi olabilmektedir. Ayrıca şunu belirtmekte fayda görüyorum bu rüya aynı zamanda sıkıntıya düşen kişinin bu sıkıntıdan en kısa sürede başarıyla kurtulacağına da işaret etmektedir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

canta-kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status