Rüyada çanta görmek

Rüyada çanta görmek, yolculuğa, bazen de başarıya işaret eder. Rüyada keten kumaştan çanta görmek, birçok kimseleri kurtaracağınıza yorumlanır. Rüyada yırtık çanta görmek, bir işe düşünmeden para yatıracağınıza yorumlanır.

Rüyada para çantası görmek, geçim ve dirliğe, boş para çantası görmek, üzüntüden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada valiz türü çanta görmek, yolculuğa yorumlanır, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka da işaret eder.

Rüyada bir çanta veya torba görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir.

Rüyada açık çanta görmek, elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının yorumlanır.

Rüyada deri çanta görmek, ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada kumaş çanta görmek, bazı dedikodular duyup üzüleceğinize yorumlanır.

Rüyada çantaya para koyduğunuzu görmek, banka hesabının çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada çanta kaybettiğini görmek, banka hesabında parasının azaldığına yorumlanır.

Çanta nedir: Kösele, meşin, kumaş gibi hafif gereçler-den yapılıp büyüklüğüne göre içine para, evrak, yiyecek koyup taşımaya yarayan kap.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada çanta görmek ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status