Rüyada çanak anten görmek

Rüyada çanak anten görmek, uzak bir yerden süpriz bir misafirinizin geleceğine ve bu misafirin gelişi ile sevineceğinize, evinizde neşenizin eksik olmayacağına ve misafirinizin eksik olmayacağına, arkadaşlarınız ile sürekli görüşeceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada çanak anten görmek, çalışma yaşantınızda, işlerinizi baştan sağma yapacağınıza ve üstlerinizden tepki göreceğinize, kendi işinizi yapıyor iseniz, yaptığınız işlerin üzerinde çok durmadığınıza ve düşük gelir elde edeceğinize tabir edilir.

Çanak anten nedir: Vericiden dalgaları alıp televizyona aktaran değişik çapta, çanak biçimli anteni görmek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

canak-anten

Rüyada çanak anten görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status