Rüyada çan sesi duymak

Rüyada çan sesi duymak, sizin için önemli bazı haberler alacağınıza, bazı sırlarınızın açığa çıkacağına ve sizi zor durumda bırakacağına, aileniz ile bu sırlarınız yüzünden aranızın açılacağına tabir edilir. Bazen de rüyada çan sesi duymak, çalışma ortamında bazı sırlarınızın açığa çıkacağına ve zor duruma düşeceğinize, kendi işinizi yapıyor iseniz, rakiplerinizin tüm ticari sırlarınızı öğreneceğine tabir edilir.

Çan sesi duymak nedir: Large bell, 2. gong. Ses çıkaran bir alet. Tunç gibi, çınlayıcı madenlerden çeşitli boylarda yapılan aletin sesini işitmek, duymak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

can-sesi-duymak

Rüyada çan sesi duymak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status