Rüyada çamaşır görmek

Rüyada çamaşır görmek, çok istenilen bir şeye kavuşulacağına yorumlanır. Rüyada temiz çamaşır görmek, kişinin iyi amelleri, ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine yorumlanır. Rüyada kirli çamaşır görmek, biriken ve ihmal edilen işlere yorumlanır.

Rüyada çamaşır almak, gizlediğiniz şeylerin başkalarının kulağına gideceğine yorumlanır.

Rüyada çamaşır yıkamak, çamaşır yıkadığını görmek, uzun süredir gizlenen gerçeklerin su yüzüne çıkmasına işaret eder.

Rüyada çamaşır satmak, kısa bir süre sonra ciddi sağlık sorunları yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada çamaşır astığını görmek, ev içinde belanın savuşturulmasına yorumlanır.

Rüyada çamaşır değiştirdiğini görmek, evlenmeğe; çamaşır yıkadığını görmek, yolculuğa çıkacağına; bir dükkândan iç çamaşırları satın aldığını görmek, yeni arkadaş ve dostlar edineceğine; bahçede bir ipe çamaşır astığını görmek, ayrılığa yorumlanır.

Çamaşır nedir: Yıkanması gerekli iç ve dış giysisi, kirli. Kirli eşyaları yıkama işi. İç giysisi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada çamaşır görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status