Rüyada bakkal dükkanı açmak

Rüyada bakkal dükkanı açmak, dürüst davranışlar sergilemeye, çevrenizdeki kimsenin hakkına göz dikmediğiniz gibi o kişielrin haklarınıza savunduğunuza ve bu yüzden çok sevildiğinize ve hiç yalnız kalmadığınıza tabir edilir. Bazen de rüyada bakkal dükkanı açmak, çalışma hayatınızda fazla çalışarak gelirinizi arttıracağınıza ve işlerinizi büyüterek iyi bir geçim sağlayacağınıza tabir edilir.

Bakkal dükkanı açmak nedir: Yiyecek, içecek ve başka gereksinim maddelerini perakende olarak satışının yapıldığı yeri açmak.

Bakkal dükkanı açmak tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bakkal-dukkani-acmak

Rüyada bakkal dükkanı açmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status