Rüyada ayran görmek

Rüyada ayran görmek, rızkınızın artacağına, etrafınızdakilerin bazı uyarıcı sözleri ile karşılaşacağınıza, dış hayatınızda değerli dostlar arasında bulunacağınıza, yakın bir arkadaşınızdan iyilik göreceğinize yorumlanır.

Rüyada ayran içmek, gönül ferahlığına kavuşacağınıza, küçük ama sevinç verici bir kısmet alacağınıza yorumlanır.

Rüyada başkasına ayran ikram etmek, kıymetli bir dost edineceğinize yorumlanır.

Rüyada yayıkta ayran çalkalamak, bekârsanız kısmetinizin açılarak tez zamanda evlenip, mesut olacağınıza, evli iseniz, güzel ve hayırlı bir çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır.

Ayran nedir: Yoğurdu sulandırarak yapılan içecek. Süt ya da yoğurt, yayıkta çalkalanarak yağı alındıktan sonra kalan sulu bölüm.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

ayran

Rüyada ayran görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status