Rüyada aşure yemek

Rüyada aşure yemek, başkalarından menfaat sağlamaya, ailenizden sürekli olarak destek gördüğünüze ve yaşamınızı sürdürmek için sürekli başkalarının eline bakmaya, arkadaş çevresinde sevilmeye tabir edilir. Bazen de rüyada aşüre yemek, çalışma hayatınızda maddi desteğe ihtiyaç duymaya, işlerin kötüleşmesine tabir edilir.

Aşure yemek nedir: Buğday, nohut gibi taneleri, kuruyemişleri şekerle kaynatarak yapılan bir tür tatlı yemek.

Aşure yemek tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

asure-yemek

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.