Rüyada yemek masası görmek

Rüyada yemek masası görmek, nimet ve bolluğa kavuşmaya tabir edilir. Bazen de rüyada yemek masası görmek, çok çalışarak yorgun ve bitkin düşeceğinize tabir edilir. Rüyada üstü boş yemek masası görmek, maddi durumun kötüleşmesine tabir edilir.

Yemek masası nedir: Üzerinde yemek yenilen Bir destek üzerine oturtulmuş bir tabladan oluşan mobilya.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yemek-masasi

Tabire ait 5 yorum yer almaktadır Yorumlara git

 1. hayata elveda /

  çok yararlı bu site

 2. Gencal Oguz /

  harika yorumlar Rüyada yemek masası görmek daha detaylı yorum alabilirmiyim

 3. gelincik /

  sitenizi severek takip ediyorum Rüyada yemek masası görmek için teşekkürler

 4. özşan /

  şeftali yerken Rüyada yemek masası görmek gördüm ne anlama gelir?

 5. içöz /

  çok ilginçdi Rüyada yemek masası görmek aynı zamanda tüm akrabalarımı gördüm.

Tabire yorum yaz