Rüyada tulumba görmek

Rüyada tulumba görmek, azminiz ve çalışkanlığımı sayesinde en güç işleri başararak ideallerinizi gerçekleştireceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada tulumba görmek, yeni bir kaynak yaratarak iyi kazançlar elde etmeye tabir edilir.

Tulumba nedir: Sıvı veya gaz halinde bulunan sıvıyı bir yerden bir yere veya daha yükseğe nakletmek için kullanılan alet.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tulumba

Tabire ait 4 yorum yer almaktadır Yorumlara git

 1. soykut /

  karpuz yerken çekirdeklerini tükürüyordum ve Rüyada tulumba görmek gördüm nedendir?

 2. senem /

  çok fazla gerçekçiydi Rüyada tulumba görmek gördüm ve babamda rüyamda idi

 3. konuralp /

  arabamın tekeri patladı ve Rüyada tulumba görmek gördüm açıklarmısınız?

 4. eşraf /

  sabah çok kötü uyandım Rüyada tulumba görmek daha fazla açıklarmısınız!

Tabire yorum yaz