Rüyada taş ev görmek

Rüyada taş ev görmek, tamamen taştan yapılmış bir ev veya kulübe görmek, arkadaşlarınızın artık etrafınızda olacağına ve size destek olacağına, yalnız kalmayacağınıza ve tüm sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir.

Taş ev görmek nedir: Kimyasal veya fiziksel durumu değişiklikler gösteren, rengini içindeki maden, tuz ve oksitlerden alan sert ve katı madde ile yapılmış ev.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tas-ev-gormek

Tabire ait 9 yorum yer almaktadır Yorumlara git

 1. canser /

  günümüze uygun olarak Rüyada taş ev görmek yorumlayabilirmisiniz?

 2. gülşadiye /

  harika Rüyada taş ev görmek çok teşekkür ederim

 3. nurmah /

  yemek yerken su içtim ve Rüyada taş ev görmek gördüm ne anlama gelir?

 4. Gürbüz Çivici /

  arkadaşlarımla okey oynuyordum ve birden ortam değişti Rüyada taş ev görmek gördüm.

 5. tekinay /

  eve yürüyordum ve Rüyada taş ev görmek gördüm

 6. simruy /

  teyzem ile gezerken Rüyada taş ev görmek gördüm neye işaret eder?

 7. sude /

  işlerim kötü gidiyordu ve Rüyada taş ev görmek gördüm açıklayabilirmisiniz?

 8. gökbörü /

  günümüze uygun olarak Rüyada taş ev görmek yorumlayabilirmisiniz?

 9. ertay /

  çocuğum olmamasına rağmen çocuğum vardı ve Rüyada taş ev görmek gördüm neye iaşret eder?

Tabire yorum yaz