Rüyada meyve suyu içmek

Rüyada meyve suyu içmek, keder ve endişeden kurtulacağınıza ve sağlığınızın da düzeleceğine tabir edilir. Bazen de meyve suyu içmek, has ilme ve güzel inanca, hayırlı amele ve rızka tabir edilir. Rüyada meyve suyu sıkmak, ummadığınız birisinin size kötü bir şaka yapacağına tabir edilir.

Meyve suyu nedir: Meyveden elde edilen su.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

meyve-suyu

Tabire ait 4 yorum yer almaktadır Yorumlara git

 1. oğulbay /

  harika Rüyada meyve suyu içmek çok teşekkür ederim

 2. talaykut /

  yorumunuz için çok teşekkürler Rüyada meyve suyu içmek ama daha detayı lazım?

 3. pektürk /

  bahçede koşarken birden Rüyada meyve suyu içmek gördüm nedendir acaba?

 4. Mustafa Furkan Işınay /

  abur cubur yerken Rüyada meyve suyu içmek gördüm sizce ne anlama geliyor?

Tabire yorum yaz