Rüyada masaj yapmak

Rüyada masaj yapmak, yeni bir aşk yaşayıp mutlu olacağınıza tabir edilir. Rüyada masaj yaptırdığınızı görmek, sportif hareketlerin sıhhatinize iyi geleceğine ve iş sahasında olduğu kadar, bu alanda da başarı sağlayıp dinç yaşayacağınıza tabir edilir. Rüyada masaj yapmak, dinlenmeye ihtiyacınız olduğuna tabir edilir.

Masaj nedir: Çeşitli gayelerle uygulanan, çok faydalı mekanik bir fizik tedavi vasıtası. Masaj, tıp bilgisi olan ellerde bir kat fazla değer kazanır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

masaj-yapmak

Tabire ait 3 yorum yer almaktadır Yorumlara git

  1. erdibikem /

    insanlar kavga eder ikeni Rüyada masaj yapmak gördüm ne anlama gelir?

  2. duşize /

    domates doğruyordum ve Rüyada masaj yapmak gördüm ne anlama gelir?

  3. atamer /

    çok komik olmuş Rüyada masaj yapmak genede teşekkürler

Tabire yorum yaz